OTP o Puchar Burmistrza Biskupca | ||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | ||
1 | 16 | Krzysztof Pakuła Marek Klepacki | 7.0 5.0 | WM | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński | 61.57 | 100 | |
2 | 41 | Zbigniew Rogowski Roman Kierznowski | 18.0 19.0 | WM | SIWIK HOLIDAY BT MRĄGOWO | 60.48 | 89 | |
3 | 33 | Henryk Borzym Bernard Pszczoła | 7.0 11.0 | WM | GEOSTA Olsztyn | 60.44 | 80 | |
4 | 11 | Mirosław Cichocki Danuta Hocheker | 19.0 13.0 | WM | SIWIK HOLIDAY BT MRĄGOWO | 59.31 | 71 | |
5 | 35 | Dariusz Kozłowski Radosław Kozłowski | 11.0 5.0 | WM | Vęgoria WCK Węgorzewo | 58.43 | 62 | |
6 | 26 | Grzegorz Lasocki Tomasz Patalan | 7.0 3.0 | WM | NARIE Morąg BSBS-1 Bartoszyce | 54.77 | 53 | |
7 | 12 | Mirosław Makatrewicz Tomasz Kuś | 13.0 4.0 | WM | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński GEOSTA Olsztyn | 54.54 | 44 | |
8 | 28 | Przemysław Bednarski Dariusz Prawdzik | 5.0 9.0 | WM | ETB PRIM Ełk | 54.39 | 35 | |
9 | 39 | Krzysztof Michalczyk Janina Bakuła | 12.0 5.0 | WM | GEOSTA Olsztyn Gutkowo Olsztyn | 54.35 | 26 | |
10 | 31 | Grzegorz Probola Paweł Jarząbek | 11.0 3.0 | WM | ETB PRIM Ełk | 53.70 | 20 | |
11 | 32 | Edmund Reczuga Jan Stańczak | 7.0 9.0 | WM | Gutkowo Olsztyn NARIE Morąg | 53.61 | 18 | |
12 | 18 | Jacek Trętowski Dariusz Filipek | 3.0 4.0 | WM | BSBS-1 Bartoszyce | 53.19 | 17 | |
13 | 38 | Wojciech Wrześniowski Leszek Mielczarek | 9.0 12.0 | WM | SM Odrodzenie Szczytno | 53.17 | 15 | |
14 | 29 | Tadeusz Banach Jan Romot | 5.0 9.0 | WM | KRAJEWSKI Pisz | 52.55 | 14 | |
15 | 53 | Czesław Olender Marek Ruszczyk | 7.0 5.0 | WM | OLCZ Mrągowo | 52.23 | 12 | |
16 | 50 | Ryszard Borodko Marek Słowikowski | 7.0 3.0 | WM | INEX Giżycko | 51.80 | 11 | |
17 | 27 | Józef Kamiński Mirosław Grodzki | 7.0 4.0 | WM | INEX Giżycko | 51.77 | 9 | |
18 | 51 | Sławomir Grędziński Adam Karczmarz | 5.0 5.0 | WM | SM Odrodzenie Szczytno | 51.77 | 7 | |
19 | 22 | Kazimierz Plisko Krzysztof Ślaski | 3.0 | WM | 51.31 | 6 | ||
20 | 17 | Janusz Wróblewski Tomasz Lisica | 9.0 7.0 | WM | GEOSTA Olsztyn ETB PRIM Ełk | 51.17 | 4 | |
21 | 34 | Janusz Maliszewski Piotr Mazur | 9.0 5.0 | MA WM | Piast I Feliksów | 50.08 | 3 | |
22 | 45 | Michał Kacprzak Stanisław Okuniewicz | 3.0 3.0 | WM | BSBS-2 Bartoszyce | 50.05 | 1 | |
23 | 19 | Zdzisław Godlewski Tadeusz Kądzielewski | 5.0 9.0 | WM | INEX Giżycko Vęgoria WCK Węgorzewo | 49.45 | ||
24 | 23 | Danuta Krupnik Ireneusz Jagielski | 5.0 7.0 | MA | Piast I Feliksów | 49.35 | ||
25 | 46 | Grzegorz Deptuła Marcin Bartoszewski | 7.0 5.0 | WM | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński BSBS-1 Bartoszyce | 49.31 | ||
26 | 37 | Mirosław Doroszuk Leonard Jaskowiak | 9.0 12.0 | WM | Gutkowo Olsztyn Premar OSBS Olsztyn | 49.05 | ||
27 | 24 | Andrzej Fronczak Mirosław Wilga | 18.0 5.0 | WM | GEOSTA Olsztyn Wigor Klewki | 49.00 | ||
28 | 49 | Robert Ostapczuk Tadeusz Więckiewicz | 4.0 5.0 | WM | Warmia Dymer Biskupiec | 48.59 | ||
29 | 20 | Mirosław Makuch Tomasz Stopierzyński | 2.5 5.0 | WM | MAMMA-MIA Olsztyn MAMMA-MIA-2 Olsztyn | 47.58 | ||
30 | 47 | Zbigniew Zemanowicz Adolf Bocheński | 9.0 12.0 | WM | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński | 47.56 | ||
31 | 48 | Jerzy Cichowski Bogdan Jaskulski | 1.5 3.0 | MA | MKS Przasnysz | 47.46 | ||
32 | 52 | Krzysztof Pękała Wiesław Pietrzak | 5.0 | WM | Vęgoria WCK Węgorzewo | 46.88 | ||
33 | 21 | Jan Janiak Roman Sokołowski-Rodner | 7.0 4.0 | WM | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński | 46.70 | ||
34 | 15 | Ewa Wyszomirska Marek Wyszomirski | | 46.64 | ||||
35 | 40 | Janusz Koniuszek Bogdan Zarożny | 5.0 5.0 | WM | Orlęta Dajna Reszel | 46.60 | ||
36 | 43 | Andrzej Daszczuk Jakub Milkamanowicz | 3.0 1.5 | WM | AZS UWM Olsztyn | 46.26 | ||
37 | 44 | Janusz Romański Jerzy Anderszewski | 2.0 | WM | SM Odrodzenie Szczytno | 45.85 | ||
38 | 14 | Henryk Łakomski Andrzej Sulima | 12.0 9.0 | WM | Vęgoria WCK Węgorzewo | 45.85 | ||
39 | 30 | Roman Zieliński Arkadiusz Wojtecki | 5.0 4.0 | WM | Warmia Dymer Biskupiec | 45.78 | ||
40 | 36 | Sławomir Wrzosek Janusz Gomoliński | 11.0 9.0 | WM | ZORRO-15 Olsztyn | 45.47 | ||
41 | 42 | Paweł Turlejski Lech Skwarżyński | 2.5 2.0 | WM | Premar OSBS Olsztyn SEWIL Olsztyn | 44.68 | ||
42 | 25 | Dariusz Nowak Beata Dalkowska | 1.5 | WM | Vęgoria WCK Węgorzewo | 34.94 | ||
43 | 13 | Jerzy Bludau Jarosław Hryniewicz | 3.0 2.5 | WM | Dajtki Olsztyn MAMMA-MIA Olsztyn | 34.70 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-02-13 o 08:12:18