OTP O PUCHAR BURMISTRZA MORĄGA | ||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | ||
1 | 49 | Krzysztof Antas Aleksander Chrenowski | 19.0 13.0 | PM | COMPENSA Gdańsk BLACKWOOD Gdańsk | 62.89 | 106 | |
2 | 14 | Grzegorz Probola Jan Rogowski | 11.0 18.0 | WM | ETB PRIM Ełk | 61.94 | 96 | |
3 | 17 | Przemysław Bednarski Dariusz Kozłowski | 7.0 12.0 | WM | ETB PRIM Ełk Vęgoria WCK Węgorzewo | 59.74 | 87 | |
4 | 18 | Zbigniew Rogowski Roman Kierznowski | 18.0 21.0 | WM | SYNTEX | 58.68 | 78 | |
5 | 40 | Krzysztof Pękała Wiesław Pietrzak | 1.5 5.0 | WM | VĘGORIA-2 WCK Węgorzewo | 58.53 | 70 | |
6 | 38 | Andrzej Fronczak Ryszard Pichla | 18.0 7.0 | WM | ESBS TECHBUD Elbląg Zatoka Braniewo | 58.09 | 61 | |
7 | 39 | Maciej Boczar Bartosz Ćwiek | 3.0 2.5 | MA | KBS Legionowianin Inwitofitka | 55.59 | 53 | |
8 | 46 | Janusz Wróblewski Lech Grabski | 9.0 7.0 | WM | Amado Trans Olsztyn | 55.59 | 44 | |
9 | 22 | Wojciech Karpiński Krzysztof Nagielski | 5.0 9.0 | WM | ESBS TECHBUD Elbląg | 55.32 | 35 | |
10 | 24 | Jan Romot Tadeusz Banach | 11.0 5.0 | WM | PISA Pisz | 55.09 | 27 | |
11 | 41 | Jerzy Kajzer Wiesława Kasperek | 5.0 5.0 | PM | GALERIA Kartuzy | 54.84 | 21 | |
12 | 32 | Krzysztof Gołaś Aleksander Cydejko | 5.0 5.0 | MA WM | SMART Czwórka NARIE Morąg | 54.71 | 20 | |
13 | 51 | Tomasz Stopierzyński Jakub Milkamanowicz | 5.0 2.5 | WM | Zorro18 | 54.34 | 18 | |
14 | 11 | Dariusz Łuczak Kazimierz Kulas | 4.0 7.0 | WM | NARIE Morąg | 53.84 | 17 | |
15 | 57 | Tomasz Lisica Bernard Pszczoła | 7.0 11.0 | WM | ETB PRIM Ełk Amado Trans Olsztyn | 53.68 | 15 | |
16 | 48 | Jacek Piotrowski Antoni Sękowski | 12.0 18.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk COMPENSA Gdańsk | 53.44 | 14 | |
17 | 54 | Jarosław Łosiak Mirosław Roesler | 11.0 11.0 | WM | PISA Pisz Zorro18 | 53.39 | 12 | |
18 | 28 | Henryk Łakomski Andrzej Sulima | 12.0 11.0 | WM | Vęgoria WCK Węgorzewo | 53.38 | 11 | |
19 | 29 | Krzysztof Żak Tomasz Patalan | 5.0 4.0 | MP WM | Diebold Nixdorf Cracovia SEWIL Olsztyn | 53.37 | 9 | |
20 | 33 | Jan Janiak Ryszard Łasowski | 7.0 7.0 | WM | OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński Zorro18 | 52.05 | 8 | |
21 | 42 | Janusz Gomoliński Sławomir Wrzosek | 9.0 11.0 | WM | OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński | 51.83 | 6 | |
22 | 45 | Krzysztof Pakuła Marek Klepacki | 9.0 5.0 | WM | OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński | 51.21 | 5 | |
23 | 19 | Marek Serdyński Tomasz Jaworowicz | 1.5 1.5 | WM | Zorro18 | 51.07 | 3 | |
24 | 34 | Piotr Marudziński Dawid Kołodziejski | 5.0 1.5 | WM | MKS III Przasnysz | 50.18 | 2 | |
25 | 44 | Edmund Reczuga Janina Bakuła | 7.0 5.0 | WM | NARIE Morąg | 49.94 | ||
26 | 47 | Krzysztof Michalczyk Mirosław Wilga | 12.0 5.0 | WM | Amado Trans Olsztyn | 49.80 | ||
27 | 56 | Ewa Wyszomierska Marek Wyszomierski | 1.0 1.0 | WM | Damy i Walety Olsztyn | 49.63 | ||
28 | 35 | Olga Wrzos Leszek Jędrzejczak | 4.0 1.5 | MA | FORSING WARSZAWA | 49.45 | ||
29 | 13 | Mirosław Makatrewicz Tomasz Sinkiewicz | 13.0 5.0 | WM | OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński | 49.27 | ||
30 | 26 | Zbigniew Krzepkowski Edward Kończak | 5.0 2.5 | WM | Zatoka Braniewo | 48.43 | ||
31 | 52 | Jerzy Bludau Andrzej Daszczuk | 4.0 4.0 | WM | Zorro18 | 47.83 | ||
32 | 31 | Zdzisław Godlewski Jan Jegliński | 5.0 5.0 | WM | VĘGORIA-2 WCK Węgorzewo INEX Giżycko | 47.52 | ||
33 | 30 | Stanisław Baraszkiewicz Paweł Czacharowski | 0.5 1.0 | WM | Zorro18 | 46.48 | ||
34 | 25 | Adam Nelkowski Jerzy Uscki | 3.0 1.5 | WM | Zorro18 | 46.11 | ||
35 | 36 | Grzegorz Deptuła Marcin Bartoszewski | 7.0 7.0 | WM | ETB PRIM Ełk | 45.89 | ||
36 | 23 | Józef Kamiński Mirosław Grodzki | 9.0 5.0 | WM | INEX Giżycko | 45.44 | ||
37 | 37 | Sławomir Grędziński Lech Sadoś | 7.0 12.0 | WM MA | MKS III Przasnysz Wkra Altkom Akademia | 45.43 | ||
38 | 12 | Ryszard Kłusowski Piotr Mazur | 5.0 5.0 | WM | Damy i Walety Olsztyn | 45.34 | ||
39 | 53 | Leonard Jaskowiak Mirosław Doroszuk | 12.0 9.0 | WM | PREMAR OLCZ OSBS Olsztyn SM Odrodzenie Szczytno | 45.02 | ||
40 | 43 | Waldemar Borkowski Stanisław Okuniewicz | 3.0 4.0 | WM | BSBS Bartoszyce | 44.83 | ||
41 | 15 | Danuta Krupnik Ireneusz Jagielski | 7.0 7.0 | WM | Amado Trans Olsztyn | 44.18 | ||
42 | 58 | Paweł Abramski Mirosław Makuch | 5.0 3.0 | WM | Zorro18 | 43.39 | ||
43 | 16 | Jan Chodkiewicz Robert Grad | 4.0 3.0 | WM | Zatoka Braniewo | 42.32 | ||
44 | 27 | Mieczysław Lebiecki Marek Słowikowski | 1.5 3.0 | WM | INEX Giżycko | 39.70 | ||
45 | 21 | Mirosław Cichocki Jan Stańczak | 19.0 9.0 | WM | SYNTEX NARIE Morąg | 39.30 | ||
46 | 20 | Paweł Jesionka Jan Podolecki | | 38.25 | ||||
47 | 50 | Dariusz Filipek Jacek Trętowski | 5.0 4.0 | WM | BSBS Bartoszyce | 37.23 | ||
48 | 55 | Alina Gudecka Leszek Ostrowski | 2.5 2.0 | WM | Zorro18 | 35.45 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-05-08 o 13:06:45